Hey mensen,
Wij zijn van plan binnenkort in Utrecht een roleplaying groep te starten die geplaatst is in het Star Wars universum. We zijn nu al met zijn vieren, 1 spelleider en drie spelers, en we zoeken er nog 1 speler bij (ongeveer in de leeftijd 20 tot 40). Wellicht weten we die wel te vinden via dit forum :)
We spelen dus in Utrecht en we willen eens in de vier weken op een donderdag avond afspreken. We zijn nog niet heel bekend met het systeem maar we hanteren de regels die in 'Star Wars Saga Edition' zijn vastgelegd. Het spel zal zich afspelen in de tijdsperiode 900 BBY, dus dit is in het post-Bane tijdperk waar de grote oorlogen tegen de sith tot een einde zijn gekomen en waar de jedi zich proberen neer te leggen bij hun passievere rol in de republic na de Ruusan Reformation.
Voor echte fans is het belangrijk om te weten dat we wel fan van Star Wars zijn maar we hebben zeker niet alle strips/boeken gelezen. We houden ons enigszins aan Legends maar de spelleider zal zich niet alles aantrekken van wat er bedacht is. Hij houd voornamelijk rekening met de boeken van Bane, darth Plagueis, de films en wat andere bronnen die hij kent. Het is dus niet de bedoeling dat er constante discussie is over de correctheid van het Star Wars universum dat de spelleider gebruikt.
De rollen die tot nu toe vergeven zijn, zijn de jedi apprentice; de twi'lek gevallen noble; en de soldaat die gespecialiseerd is in jetpacks, explosieven en zware ranged weapons. We zoeken er nog een scout of scoundrel bij, maar wees gerust, de spelleider heeft al aangegeven dat iedereen de kans krijgt om een force-user/jedi te worden :)
Ervaring met roleplaying games en grote kennis van het Star Wars universum is niet belangrijk (zolang je iig de films hebt gezien), we nemen het niet zo nauw met regels en het gaat ons voornamelijk om een gezellige avond te hebben onder het genot van een paar biertjes en goed gezelschap.
We horen graag of er iemand is die mee wil spelen!
Groeten,
Aron & Simon